fbpx

Reljefa gleznas meistarklase

Reljefa gleznas meistarklase atpūtas vietā Remesi

Atklājiet savu iekšējo mākslinieku un izveidojiet sienas dekoru ar reljefu! 🎨✨

Vai vēlies doties radošuma un pašizpausmes ceļojumā?
Tad pievienojies mums meistarklasē, kuras laikā spēsi atraisīt savu iztēli un iepazīt savus mākslinieciskos talantus.
Māksliniece Aija Pabērza iepazīstinās ar reljefa sienas dekoru veidošanu, lai ikkatrs mājās varētu paņemt unikālus mākslas darbus.

Meistarklasē 10. augustā plkst. 18:00, kas norisināsies atpūtas vietas Remesi rāmajā gaisotnē, Tu izjutīsi mieru, veidojot un apgleznojot savu meistardarbu.
Talantīgās mākslinieces Aijas vadībā varēsi izpētīt plašu reljefa veidošanas paņēmienu klāstu, kur Tev būs sniegta brīvība radoši izpausties. Aicinām arī Tevi pameklēt kādu piemēru reljefa gleznošanā, kuru vēlies izveidot ar Aijas palīdzību.

Kad reljefs būs rūpīgi izveidots un gatavs iedzīvināšanai ar krāsām, Tev būs iespēja personalizēt savu veidojumu. Ļaujoties savai iztēlei, izvēloties ideālo paleti, lai atdzīvinātu savu redzējumu. Māksliniece Aija būs blakus ik uz soļa, nodrošinot, ka meistardarbs patiesi atspoguļo katra dalībnieka individualitāti.

Datums: 10. augusts, 18:00

Atrašanās vieta: Atpūtas vieta Remesi

Maksa: 55 EUR

REZERVĀCIJA: RELJEFA GLEZNAS MEISTARKLASE

Lai rezervētu vietu meistarklasē, aizpildiet pieteikuma anketu un mēs Jums nosūtīsim rēķinu par dalību meistaklasē. 

Uz tikšanos Remesi! 

Kā mūs atrast?

“Remesi” atrodas 30 min braucienā no Rīgas centra. Piebraukšana no A9 šosejas, tieši pirms autobusa pieturas “Steķi”. Līdz atpūtas vietai var nokļūt arī ar satiksmes autobusu Rīga-Kalnciems, autobusa pietura atrodas pie teritorijas iebraucamā ceļa.

×