Atpūtas vieta Remesi

Pakalpojumi

Teritorijas īre

Plaša teritorija Babītes ezera krastā, kura piemērota svētku svinēšanai pie dabas. Teritorijā pieejama terase aprīkota ar virtuves zonu un sēdvietām, ugunskura vietu, namiņu kokā, kublu. Ik vakaru daba priecē ar skaistiem saulrietiem.

Laivu noma Babītes ezers

Laivu noma

Piedāvājam laivu nomu braucienam vai makšķerēšanai Babītes ezerā – stiklašķiedra laiva Lotta 315.

Piedāvājam SUP dēļu nomu braucienam pa Babītes ezeru. Tas ir lieliski piemērots SUP braucieniem, jo ezers ir sekls un bagātīgs ar niedru salām.

Putnu vērošana

Piedāvājam putnu vērošanu Babītes ezera krastā no 4m augsta putnu vērošanas namiņa kokos. Par papildus samaksu iespējams izīrēt binokli (4 €/stundā) vai tālskati (5 €/stundā). Bērniem līdz 14 gadiem ieeja bez maksas.

SUP ekspedīcija

SUP ekspedīcija gan iesācējiem, gan pieredzējušiem aktīvās atpūtas baudītājiem uz ūdens. Ekspedīcijas laikā būsiet pie dabas, iegūsiet mieru un izjutīsiet komandas garu! Piedzīvojuma ilgums no 3 līdz 6 stundām.

Nakšņošana koka namiņā

Unikāla iespēja nakšņot koka namiņā, dabas un putnu ielenkumā. Rīta modinātājs būs putnu čalas. Namiņš paredzēts 2 personām.

Kā mūs atrast?

“Remesi” atrodas 30 min braucienā no Rīgas centra. Piebraukšana no A9 šosejas, tieši pirms autobusa pieturas “Steķi”. Līdz atpūtas vietai var nokļūt arī ar satiksmes autobusu Rīga-Kalnciems, autobusa pietura atrodas pie teritorijas iebraucamā ceļa.

×